Jeżeli chcą Państwo dokładnie wyczyścić używane w swoim domu dywany, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalne pranie dywanów, które pozwoli im na odzyskanie dawnego wyglądu! Nawet dywan używany wiele lat będzie wyglądał znacznie lepiej niż wcześniej.

Usługi czyszczenia dywanów kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm znajdujących się na terenie województwa małopolskiego, a w szczególności miejscowości takich jak Chrzanów, Oświęcim, Olkusz czy Wadowice. Dla stałych Klientów przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne rabaty, które sprawią, że pranie wykładzin stanie się jeszcze tańsze.

Etapy czyszczenia dywanu

Dzięki posiadaniu nowoczesnych technologicznie maszyn renomowanych producentów, cały proces prania dywanów w firmie Silver Service składa się z kilku zintegrowanych ze sobą czynności, które na koniec dają efekt „nowego dywanu”.

Mechaniczne trzepanie dywanu

Pierwsza czynność usuwająca z runa zalegający piasek, sierść, włosy oraz stwardniałe osady, niemożliwe do wytrzepania w tradycyjny sposób.

Strukturalne wprowadzanie detergentu

Kolejna faza, w której to do korzeni włókien dywanowych wprowadzany jest detergent zmiękczający zabrudzenie włosia.

Wysysanie środka chemicznego

Dzięki dużej mocy urządzenia ssącego z dywanu wyciągnięta zostaje cała chemia wraz z wodą oraz zabrudzeniami.

Parowanie

Przy wykorzystaniu maszyny parowej, cała powierzchnia dywanu zostaje poddana działaniu suchej pary pod dużą temperaturą, która zabija wszystkie niewidzialne gołym okien bakterie i roztocza.

Suszenie końcowe

Dywan trafia do suszarni, gdzie w odpowiedniej temperaturze zostaje kompletnie wysuszonym i pakowany do transportu.

Dzięki zastosowania wszystkich elementów mamy pewność, że dywan nie będzie tylko wyglądał z zewnątrz na czysty, ale również cała jego struktura zaczynająca się od runa, zostanie dokładnie wyczyszczona, nie pozostawiając przy tym przykrych zapachów.

„Wiodący producenci dywanów i wykładzin zalecają pranie swoich produktów minimum raz na 6 miesięcy”

dywany z krótkim włosiem 11 zł za m²
dywany z długim włosiem 13 zł za m²
czyszczenie ręczne 40 zł za m²

* cena zawiera transport dywanu od klienta i z powrotem

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.