Po kilku latach intensywnej eksploatacji, nadwozie samochodu z reguły traci swój dawny blask. To właśnie wtedy przydaje się usługa polerowania lakieru, która pozwala na przywrócenie doskonałego wyglądu nieco sfatygowanej strukturze farby na poszczególnych elementach karoserii auta, bez konieczności ponownego malowania.

Ciągle zaostrzane wymogi ekologii sprawiają, że lakiery są coraz cieńsze, co oznacza, że po kilku latach wyglądają po prostu kiepsko. Oferujemy usługę polegającą na polerowaniu lakieru samochodowego, wykonywaną za pomocą najnowocześniejszego sprzętu. Oprócz polerowania, oferujemy także usługi woskowania i nabłyszczania, zapewniające długotrwały efekt wizualny.

Usuwanie rys z karoserii

Stosowana przez nas metoda polerowania lakieru pozwala nie tylko odzyskać dawną głębię koloru, lecz również usunąć wszystkie zarysowania, które pojawiły się przez lata eksploatacji. Oferujemy uslugę usuwania rys z lakieru w następujących miastach Chrzanów, Oświęcim, jak również w Wadowicach, Olkuszu czy Jaworznie.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn polerskich, Silver Service proponuje Państwu usługę dzięki której nawet najbardziej sfatygowany lakier samochodowy odzyska pełnię blasku. Dzięki wieloetapowej pracy polerskiej, usunięte zostają rysy z lakieru karoserii, przy jednoczesnym wydobyciu głębi koloru lakierniczego. Końcowym etapem usługi jest nałożenie wosku zabezpieczającego oraz nabłyszczanie.

Przywróć świetność swojego samochodu już dziś!

Mały samochód (Klasa A i B) 500 zł
Średni samochód (Klasa C i D) 600 zł
Duży samochód (Klasa E i wyższe) 700 zł

Cena jest uzależniona od stopnia zużycia lakieru oraz czasu poświęconego na usługę.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.