Jedną z głównych gałęzi działalności firmy Silver Service jest czyszczenie oraz pranie wykładzin. Utrzymanie takich powierzchni w dobrym stanie wizualnym potrafi być bardzo trudne, a standardowy odkurzacz zdecydowanie tutaj nie wystarczy. W naszej pracy stosujemy zarówno specjalistyczne urządzenia, jak i metodę ekstrakcji umożliwiającą skuteczne pranie wykładzin.

Nasze usługi realizujemy na terenie województwa małopolskiego, a w szczególności w takich miejscach jak Chrzanów, Oświęcim, Olkusz, Wadowice czy Jaworzno.

Profesjonalne urządzenia do czyszczenia wykładzin

Zamontowanie na stałe do podłoża wykładziny stanowią nie mały problem w utrzymaniu. Standardowy odkurzacz z uwagi na swoją konstrukcję jest w stanie wyczyścić tylko najbardziej zewnętrzną cześć powierzchni wykładziny. Niestety cały brud wraz z roztoczami ciągle zalega wewnątrz.

Dzięki wykorzystaniu urządzeń przemysłowych o dużej mocy jak i metody ekstrakcyjnej jesteśmy w stanie przeprowadzić dogłębne czyszczenie wykładziny usuwając wszelkie zanieczyszczenia, sierść, włosy oraz bakterie i wirusy, które są groźne dla zdrowia. Jednoczesne odsysanie wody z detergentem powoduje, że czyszczona powierzchnia jest sucha i gotowa do użycia po zaledwie kilkunastu minutach.

“Wiodący producenci dywanów i wykładzin zalecają pranie swoich produktów minimum raz na 6 miesięcy”

Powierzchnia Cena
0 – 50 m² 8 zł za m²
50 – 100 m² 7 zł za m²
100 – 200 m² 6 zł za m²
od 200 m² wycena indywidualna

* cena zawiera dojazd do klienta przy zamówieniu za min. 100 zł

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.