Myjnia parowa Optima DMF

Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych maszyn parowych na polskim rynku. Dzięki doskonałym parametrom pracy, wysokiej jakości wykonania oraz właściwościom dezynfekującym Optima DMF gwarantuje wykonanie najcięższych prac zlecanych przez klientów.

Sw15 Foam

Maszyna SW15 Foam przeznaczona jest do czyszczenia tapicerki metodą pianową z krótkim czasem schnięcia. Dzięki zastosowaniu technologii prania siedzeń za pomocą suchej piany maszyna SW15 Foam pozwala ograniczyć zużycie chemii i znacznie skrócić czas schnięcia w porównaniu z tradycyjnymi metodami prania.

Elsea Silence

Mały bardzo cichy kompaktowy odkurzacz do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Dzięki małym wymiarom i niskiej wadze idealny do użycia w myjniach mobilnych. Odkurzacz posiada zbiornik o pojemności 21 litrów. Odkurzacz wykonany jest z odpornego na żrące środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne plastiku.

Mechaniczna trzepaczka do dywanów

Urządzenie trzepiące wytwarzające wibracje. Powodują one skuteczne usunięcie zabrudzenia, które spada w dół do specjalnej kraty, na której leży dywan.

Odśnieżarka Husqvarna ST 268 EP

Wysoce wydajny, potężny pług wirnikowy z dwustopniowym systemem podajnika ślimakowego/wyrzutnika wirnikowego, elektrycznym rozrusznikiem, bezstopniową regulacją prędkości oraz własnym układem napędowym. Solidna konstrukcja zapewnia mu wytrzymałość i pierwszorzędne efekty pracy, niezależnie od warunków pogodowych.

Kärcher 7.91 MD

Urządzenie K 7.91 MD plus jest przeznaczone do szczególnie uporczywych zabrudzeń i dużych powierzchni. Dwa zbiorniki środka czyszczącego z funkcją przełączania zapewniają komfort pracy z dwoma różnymi środkami czyszczącymi. Posiada w standardzie dyszę spryskującą typu Variopower, która umożliwia bezstopniowe przełączanie strumienia wysokociśnieniowego na niskociśnieniowy poprzez proste obracanie lancy spryskującej.

Kärcher BR 400

Ta wielofunkcyjna szorowarka z odsysaniem czyści posadzki jak szorowarka, odsysa brudną wodę z czyszczonej powierzchni jak odkurzacz na mokro, poleruje jak urządzenie ultra high-speed i, dodatkowo, czyści dywany jak urządzenie piorące z głowicą szczotkową. BR 400 pozwala na pracę zarówno do przodu jak i do tyłu dzięki dwóm belkom ssawnym i przegubowemu mocowaniu uchwytu. Silna turbina zapewnia bardzo dobre zasysanie wody. Obracające się w przeciwnych kierunkach 2 szczotki walcowe wytwarzają bardzo dużą maksymalną siłę nacisku. Nacisk szczotek jest regulowany 11- stopniowo, odpowiednio do typu podłogi. Siła nacisku może być do siedmiu razy wyższa w porównaniu do urządzeń jednotarczowych.

KärcherBD 40/25 C BP

Kompaktowe urządzenie do mechanicznego czyszczenia na mokro podłóg twardych. Szczotka tarczowa pozwala osiągnąć wydajność do 1600 m²/h. Szorowarka przeznaczona do czyszczenia obiektów przemysłowych, supermarketów, magazynów czy hal sportowych.