Czyszczenie elewacji, fasad i ścian

Oferujemy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia elewacji oraz kostki brukowej. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Zamówienia realizujemy za pomocą najlepszego sprzętu dostępnego na rynku, co pozwala na trwałe usunięcie zabrudzeń, nawet takich, które utrzymują się na powierzchni przez wiele lat i sprawiają wrażenie nie do usunięcia. Robimy to za pomocą indywidualnego doboru środków chemicznych oraz technik wykonania. Wykonywane przez nas mycie elewacji odbywa się przede wszystkim z użyciem takiego sprzętu jak myjki wysokociśnieniowe oraz profesjonalna chemia do oczyszczania budynków lub też metodą mechaniczną czyszczenia strumieniowego niskociśnieniowego. Na stałe współpracujemy z dostawcami środków chemicznych znanych firm, więc mamy pewność, że zawsze dysponujemy odpowiednio dobranymi preparatami i technologiami.

Czyszczenie elewacji na sucho lub w osłonie mgły wodnej

Każda z metod oczyszczania może być wykonywana na sucho lub w osłonie mgły wodnej. Zwykle sami proponujemy którąś z tych dwóch metod, zawsze jednak bierzemy pod uwagę zdanie klientów, którzy mają określone oczekiwania, co do technik i sposobu wykonania, jeśli oczywiście są one racjonalne. W naszej firmie liczymy się z doświadczeniami i oczekiwaniami klientów, gdyż w ten sposób także zyskujemy cenne doświadczenia oraz doskonalimy swoje umiejętności i wciąż aktualizujemy wiedzę, bo mamy świadomość, że wobec wciąż zmieniających się technologii, musimy wykazywać się otwartością na wciąż zmieniające się i doskonalsze zdobycze technologiczne współczesnej cywilizacji.

Czyszczenie elewacji wykonanych z różnych materiałów

Czyścimy elewacje wykonane z różnych materiałów - zapewniamy usługi czyszczenia klinkieru, elewacji z naturalnych materiałów (piaskowca, granitu czy marmuru) a także sidingu oraz betonu i szkła, klinkieru, paneli. Wykonujemy prace z wykorzystaniem technik alpinistycznych, posiadamy odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych alpinistów. Stosujemy różne technologie czyszczenia : metody ręczne, hydrodynamiczne, oraz hydro- piaskowania, w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia. Podejmujemy się mycia: okien, świetlików ,sufitów szklanych, bilboardów, dachów, rynien, kamienia,kostki brukowej, wszelkich powierzchni porośniętych mchem, malowania kominów oraz innych, trudno dostępnych powierzchni.

Profesjonalna konserwacja elewacji

Mamy świadomość,że odpowiednią konserwacją możemy sprawić, aby nasi klienci mogli dłużej cieszyć się efektami czystych elewacji i powierzchni przez nas wyczyszczonych.

Konserwacja sprawia, że elewacja będzie utrzymywać świetną formę przez wiele lat, dzięki czemu unikniemy kosztów związanych z jej odnawianiem. Zabiegi konserwujące zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów w elewacji, chronią przed uszkodzeniami, zabrudzeniami, działaniem wody, wilgoci, trudnych warunków atmosferycznych i innych zanieczyszczeń. Skuteczny środek doskonale wnika w strukturę powierzchni elewacji, poprawiając jej odporność i trwałość. Dzięki wcześniejszemu zakonserwowaniu, ułatwione będą również ewentualne później wykonywane zabiegi pielęgnacyjne. Kilkuletnie doświadczenie w pracy,zdobyte na terenie całego kraju sprawiło, że staliśmy się ekspertami w pracach konserwacji elewacji.

Najlepsi fachowcy środki, metody oraz profesjonalny sprzęt

Zatrudniamy najlepszych fachowców, mamy najlepsze środki i metody oraz posiadamy profesjonalny sprzęt, który pozwala nam podołać najbardziej wymagającym Klientom. Wiedza, umiejętności i doświadczenie pozwalają nam szybko i sprawnie wykonać konserwację każdej, nawet dużej powierzchni elewacji po jej uprzednim wyczyszczeniu. Stosowane przez nas farby i impregnaty hydrofobowe do konserwacji elewacji są bezpieczne i najwyższej jakości, indywidualnie dobierane do każdego przypadku, w którym bierze się pod uwagę wiek czyszczonej powierzchni, rodzaj zabrudzeń, stopień zużycia, sposób eksploatacji, położenie, warunki atmosferyczne. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak duży wpływ na przedłużenie trwałości i wyglądu elewacji ma jej odpowiednia konserwacja oraz jak wiele można zaoszczędzić na przyszłość wybierając odpowiedni sposób konserwacji.

Usługi firmy Silver Service skierowane są głównie do Klientów z sąsiednich województw małopolskiego i śląskiego, w szczególności dla firm i osób z Chrzanowa,Oświęcimia,Wadowic, Olkusza, Jaworzna. Nie wykluczamy podejmowania zleceń także w innych rejonach kraju oraz za granicą, jednak wymagana jest w takim przypadku rezerwacja z odpowiednim wyprzedzeniem terminu realizacji zlecenia.

Zapewniamy profesjonalizm w działaniu oraz trwałe efekty naszej pracy. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

Wykonujemy usługi czyszczenia elewacji wykonanych z:
  • Tynku (mineralnego, akrylowego, silikatowego, silikonowego, mozaikowego).
  • Kamienia naturalnego (piaskowca, marmuru, granitu).
  • Cegły klinkierowej.
  • Cegły ceramicznej.
  • Betonu.
  • Sidingu.
  • Paneli elewacyjnych.

Dzięki korzystaniu z chemii renomowanych producentów jesteśmy w stanie usunąć wszelakie zabrudzenia utrzymujące się na elewacjach przez wiele lat.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.