Oferujemy profesjonalne usługi mycia i czyszczenia elewacji oraz kostki brukowej. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Zamówienia realizujemy za pomocą najlepszego sprzętu dostępnego na rynku, co pozwala na trwałe usunięcie zabrudzeń, nawet takich, które utrzymują się na powierzchni przez wiele lat.

Czyścimy elewacje wykonane z różnych materiałów - zapewniamy usługi czyszczenia klinkieru, elewacji z naturalnych materiałów (piaskowca, granitu czy marmuru) a także sidingu oraz betonu. Nasze usługi przynoszą trwały efekt w postaci idealnie wyczyszczonej powierzchni elewacji, co przywróci każdemu budynkowi doskonały wygląd.

Mycie i czyszczenie kostki brukowej

Kostka brukowa codzienne narażona jest na trudne do wyczyszczenia zabrudzenia, które zdecydowanie psują jej wygląd. Warto zainwestować w okresowe czyszczenie kostki brukowej, które pozwoli powierzchniom odzyskać dawny blask. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - indywidualnie wycenimy koszt profesjonalnego oczyszczenia kostki brukowej na Państwa posesji.

Usługi firmy Silver Service skierowane są głównie do Klientów z województwa małopolskiego i śląskiego, a w szczególności osób i firm w następujących miejscowościach: Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Olkusz i Jaworzno. Zapewniamy profesjonalizm w działaniu oraz trwały efekt naszej pracy, a stałym Klientom oferujemy ciekawe rabaty.

Wykonujemy usługi czyszczenia elewacji wykonanych z:
  • Tynku (mineralnego, akrylowego, silikatowego, silikonowego, mozaikowego).
  • Kamienia naturalnego (piaskowca, marmuru, granitu).
  • Cegły klinkierowej.
  • Cegły ceramicznej.
  • Betonu.
  • Sidingu.
  • Paneli elewacyjnych.

Dzięki korzystaniu z chemii renomowanych producentów jesteśmy w stanie usunąć wszelakie zabrudzenia utrzymujące się na elewacjach przez wiele lat.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.