Czyszczenie mebli to znacznie trudniejsze zadanie niż mogłoby się to wydawać, zatem warto powierzyć je prawdziwym profesjonalistom, którzy wiedzą, jak skutecznie się za to zabrać. Oferujemy usługi czyszczenia mebli tapicerowanych na terenie województwa małopolskiego, a w szczególności w Chrzanowie, Oświęcimiu, Olkuszu, Wadowicach oraz Jaworznie.

Czyszcząc meble tapicerowane niezwykle istotną kwestią jest dbałość o materiał poddawany pielęgnacji. Struktura wewnętrzna z jakiej wykonane są meble jest bardzo delikatna, a przez to podatna na zniekształcenia i wgniecenia. Przy czyszczeniu ręcznym za pomocą wody i detergentu wnikająca w głąb ciecz często powoduje nie odwracalne zmiany w strukturze przedmiotu. Warto zatem zadbać o prawidłowy proces sprzątania.

Pranie i czyszczenie sof i kanap

Oferujemy czyszczenie i pranie tapicerki meblowej w atrakcyjnych cenach. Usługę prania kanapy i prania sofy wykonujemy w sposób staranny i profesjonalny, co zapewni trwały efekt zabiegu sprzątania. Do czyszczenia kanap używamy maszyn parowych, które pozwalają na usunięcie nawet najbardziej uporczywych plam i zabrudzeń.

Dysponując maszyną pianową firma Silver Service zapewnia Państwu usuwanie zabrudzeń i uporczywych plan przy jednoczesnych zachowaniu walorów estetycznych wyposażenia domowego. Aktywna piana wprowadzana jest w zewnętrzną powłokę tapicerki, a po reakcji z brudem wysysana za pomocą maszyny pozostawiając przy tym suchą powierzchnię. Dzięki takiemu procesowi czyszczenia mamy pewność efektu przy jednoczesnym zachowaniu funkcji danych przedmiotów.

„Po 3 latach użytkowania 10% składu mebli tapicerowanych oraz poduszek stanowią roztocza”

Poduszka 10 zł
Krzesło, Pufa 20 zł
Fotel 30 zł
Tapicerka jednoosobowa 80 zł
Tapicerka dwuosobowa 100 zł
Tapicerka trzyosobowa 120 zł
Tapicerka czteroosobowa 150 zł
Tapicerka wieloosobowa 200 zł
Materace sypialne jednoosobowe 80 zł
Materace sypialne dwuosobowe 120 zł

* cena zawiera dojazd do klienta przy zamówieniu za min. 100 zł

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.