W ostatnich latach możemy zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na usługi outsourcingu służ porządkowych. Jest to rozwiązanie dzięki któremu obie strony transakcji osiągąją zamierzone efekty. Dla zamawiającego bardzo istotne jest ograniczenie kosztów i obowiązków związanych z utrzymaniem stałego personelu. Dodatkowo otrzymuje korzyści podatkowe wynikające z współpracy podmiotów gospodarczych. Ostatnim elementem jest zwiększenie jakości sprzątania, jaką może zaproponować Nasza firma wykorzystująca nowoczesne maszyny przemysłowe.

Utrzymanie porządku w miejscach publicznych jest tak samo istotne jak dbanie o porządek we własnym otoczeniu. Ma to dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie i umysł, sprzyja lepszej koncentracji i eliminuje niepotrzebny chaos z o toczenia i myśli.

W przypadku obiektów użyteczności publicznej jak hale sportowe, urzędy, biura, szkoły, przedszkola, obiekty handlowe wymaganie zachowania nienagannego porządku wynika wprost z przepisów BHP i jest podstawowym gwarantem bezpieczeństwa osób zatrudnionych oraz korzystających z usług obiektów użyteczności publicznej.

Utrzymanie i opieka nad obiektami sportowymi i rekreacyjnymi

Podstawowym warunkiem bezpiecznego korzystania z usług obiektów sportowych jest zapewnienie użytkownikom bezpieczeństwa i należytej higieny w obiekcie. Dotyczy to samej hali oraz infrastruktury, czyli: szatni, toalet,korytarzy, innych ciągów komunikacyjnych,również tych prowadzących do obiektu. Dbamy także o obiekt na zewnątrz latem i zimą.

Nasze technologie i sprzęt gwarantują oprócz czystości, także bezpieczeństwo użytkowników (zabezpieczenie przed poślizgiem, stały przegląd przyrządów sportowych oraz ich konserwację).

Gwarantujemy stałe zaopatrzenie w środki higieniczne jak papier toaletowy,ręczniki,mydło oraz te służące do sprzątania obiektu. Są to środki najwyższej jakości,atestowane i minimalizujące szkodliwy wpływ na środowisko. Swoje usługi możemy świadczyć na stałe jak i okazjonalnie, np. po meczach,turniejach, zawodach itp. Jesteśmy dostępni cztery pory roku.

Każde zamówienie rozpatrujemy i wyceniamy indywidualnie. Dołącz do Nas i osiągaj wymierne korzyści!

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.