Specjalizujemy się w specjalistycznym czyszczeniu obiektów przemysłowych oraz przygotowaniem ich pod względem czystości do audytu ISO, odbioru inwestorskiego (mycie po budowie). Pracujemy także z dostępu alpinistycznego. Dysponujemy certyfikowanymi specjalistycznymi środkami chemicznymi do usuwania trudnych zabrudzeń. Ponad to oferujemy pracę własnymi podnośnikami koszowymi.

Wykonujemy usługi z zakresu mycia, czyszczenia i odkurzania m.in.:
 • sufitów
 • konstrukcji
 • wentylatorów i dróg wentylacyjnych
 • świetlików
 • lamp i elementów oświetlenia
 • elewacji wewnętrznej / zewnętrznej
 • silosów
 • transtockerów
 • suwnic

Prace wykonujemy w halach magazynowych, halach wysokiego składowania oraz halach w pobliżu linii produkcyjnych i technologicznych. Odkurzamy zarówno nowe jak i stare hale produkcyjne. W zależności od typu hali i jej konstrukcji dobieramy odpowiedni sprzęt oraz technologię i sposób wykonania odkurzania i mycia sufitów i innych powierzchni.

Mycie konstrukcji wraz z powierzchnią sufitu, to usługa najczęściej zamawiana przez firmy zajmujące się branżą spożywczą, w której utrzymanie higieny na najwyższym poziomie musi być zadaniem naczelnym.

Sufity hal przemysłowych są wykonane najczęściej z blach trapezowych, falistych. Ulegają one zarówno miejscowym zabrudzeniom, jak i narażone są na różne czynniki sprzyjające osiadaniu kurzu,tłuszczu, plam, do tego zwykle narażone są na działanie czynników takich jak: wysoka lub niska temperatura, wilgoć.

Najsilniej zabrudzeniom ulegają miejsca w pobliżu urządzeń i maszyn produkcyjnych. Również w halach magazynowych,czy w pobliżu linii produkcyjnych powierzchnie sufitu częściej wymagają odkurzania i mycia. Najczęściej prace rozpoczyna się więc od odkurzania konstrukcji nośnej sufitu przy użyciu odkurzaczy przemysłowych lub ręcznie.

Mycie sufitów nie należy do łatwych ani bezpiecznych operacji,toteż pomocne są zwyżki lub podesty umieszczane bezpośrednio pod sufitem. Posiadamy certyfikowanych alpinistów, którzy potrafią bezpiecznie dotrzeć do nawet bardzo trudno dostępnych miejsc. Prace wykonywane są w czasie przerw produkcyjnych, dlatego wymagana jest precyzja w ustalaniu dogodnych terminów realizacji prac.

Odkurzanie ścian w halach produkcyjnych i magazynowych każdego typu (stare i nowe budownictwo, konstrukcje stalowe z lekką konstrukcją nośną ścian, słupy podporowe oraz hale produkcyjne starego typu, najczęściej murowane,tynkowane o jednolitej powierzchni).

Podejmiemy się czyszczenia ścian w:
 • halach magazynowych, halach wysokiego składowania oraz halach pozostających w bliskim sąsiedztwie z halami produkcyjnymi,gdzie zwykle występują większe zabrudzenia
 • hale produkcyjne nowego typu (hale stalowe) z lekką konstrukcją nośną ścian, opartą na słupach podporowych
 • hale produkcyjne starego typu z jednolitą powierzchnią ścian (najczęściej ściany murowane, tynkowane)

W zależności od potrzeb możemy wykonać usługę odkurzania i mycia powierzchni ścian wraz z infrastrukturą bezpośrednio związaną z powierzchnią ( rury, wentylacje,kratki ściekowe, wyłączniki, włączniki itp.)

Usługa odkurzania powierzchni polega na usunięciu za pomocą odkurzaczy przemysłowych lub ręcznie zalegających warstw kurzu z powierzchni ścian, okien, parapetów, gzymsów, ciągów okablowania, łączników płyt itp. Dopiero tak przygotowana powierzchnia umożliwia dokładne mycie zabrudzonych powierzchni w oparciu o indywidualnie dobraną technologię i środki chemiczne.

Usługi wykonujemy po wcześniejszym doborze i uzgodnieniu z klientem zakresu prac. Możemy podjąć się mycia i czyszczenia ścian wewnętrznych jak i na zewnątrz budynku. Technologię i środki chemiczne zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów,uwzględniając przy tym cenę, efekt i trwałość rezultatów prac, skuteczność środków chemicznych oraz zminimalizowanie ich negatywnego wpływu na środowisko.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.