Remont domu czy mieszkania to nie tylko znaczna poprawa wyglądu wnętrza, lecz także mało przyjemna konieczność sprzątania pomieszczeń w których właśnie zakończono prace renowacyjne. Konieczność usunięcia pozostałości po remoncie domu to mało przyjemny obowiązek, który na dodatek pochłania mnóstwo czasu i energii.

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jak sprzątać po remoncie, zachęcamy do skorzystania z usług firmy Silver Service. Zapewniamy profesjonalne oczyszczanie wnętrza domu po każdym remoncie – w zakresie naszych usług znajduje się, między innymi, mycie podłogi po remoncie, odkurzanie ścian oraz czyszczenie terakoty.

Sprzątanie po budowie

Sprzątanie po budowie to wyjątkowo niewdzięczne zadanie, które wymaga nie mniej nakładów sił i czasu niż sama budowa. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom – fachowe sprzątanie domu po budowie nie jest drogie, a znacznie oszczędza czas i energię! Firma Silver Service poleca swoje usługi sprzątania po budowie.

Usługi sprzątania domu po budowie realizujemy na obszarze województwa małopolskiego, a w szczególności w tych miastach: Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Kraków, Miechów, Wieliczka, Myślenice, Olkusz. Pracujemy również na terenie województwa śląskiego – Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Chorzów, Tychy, Bieruń.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.