Firma Silver Service jako pierwsza na terenie powiatu chrzanowskiego świadczy usługi parowego mycia pojazdów. Jest to nowoczesna i innowacyjna metoda czyszczenia pojazdów suchą zjonizowaną parą wodną pod ciśnieniem . Technologia jaką oferujemy pozwala nie tylko skutecznie wyczyścić ale również wydobyć głębie i kolor powłoki lakierniczej oraz zabezpieczyć ją przed szkodliwym działaniem deszczu, słońca i soli.

Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej

Parowe mycie samochodu to jednak nie tylko czyszczenie karoserii, fakt iż wytworzona para ma jedynie 5 % wilgotności pozwala na stosowanie jej w czyszczeniu wnętrza pojazdu bez możliwości uszkodzenia elektroniki i elementów plastikowych. Dzięki temu mycie komory silnika nie musi być już skomplikowanym i żmudnym zajęciem a dezynfekujące właściwości pary pozwolą także odświeżyć i oczyścić wnętrze Twojego samochodu.

Oferujemy profesjonalne usługi prania i czyszczenia tapicerki samochodowej. Stosujemy tylko środki najwyższej klasy, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży pozwala na przywrócenie pierwotnego wyglądu tapicerce samochodowej, nawet po latach eksploatacji. Pranie tapicerki jest tanie, a efekt piorunujący!

Nasza firma korzysta z najlepszej dostępnej na polskim rynku myjni parowej marki Optima. Dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji urządzeń czyszczących gwarantuje wysoką jakość i skuteczność w usuwaniu zabrudzeń. Ogromną zaletą myjni parowej jest też ekologiczność. Do umycia auta standardowej wielkości potrzeba niespełna 3 litry wody to 50 razy mniej niż w przypadku myjni tradycyjnych! Ograniczone użycie środków chemicznych i nie generowanie ścieków umożliwia działanie w dowolnie wybranym miejscu (pod domem, na parkingu, pod blokiem czy też w garażu podziemnym).

Nasza mobilna jednostka dotrze w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce a przeszkolony personel kompleksowo zadba o Twoje auto. Nie trać cennego czasu i daj nam właściwie zaopiekować się Twoim samochodem!

Pakiet 1

80 zł -120 zł

Mycie zewnętrzne
Odkurzanie
Czyszczenie wnętrza
Mycie szyb

Pakiet 2

150 zł -300 zł

Odkurzanie
Czyszczenie wnętrza
Mycie szyb
Pranie tapicerki

Pakiet 3

200 zł -400 zł

Mycie zewnętrzne
Odkurzanie
Czyszczenie wnętrza
Mycie szyb
Pranie tapicerki

Mały samochód (np. BMW serii 1, Mercedes A-klasa)
Pakiet 1 – 80 zł Pakiet 2 – 150 zł Pakiet 3 – 200 zł
Średni samochód (np. BMW serii 3, X1, Mercedes C-klasa)
Pakiet 1 – 90 zł Pakiet 2 – 200 zł Pakiet 3 – 250 zł
Duży samochód (np. BMW serii 5, X3, Mercedes E-klasa)
Pakiet 1 – 100 zł Pakiet 2 – 250 zł Pakiet 3 – 300 zł
Limuzyny, Suvy, Vany, (np. BMW serii 7, X5, X6, Mercedes S-klasa)
Pakiet 1 – 110 zł Pakiet 2 – 300 zł Pakiet 3 – 350 zł
Samochody wieloosobowe 6 – 9 os. (np. Mercedes-Benz Viano, Renault Traffic)
Pakiet 1 – 120 zł Pakiet 2 – 350 zł Pakiet 3 – 400 zł

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.