Jedną z gałęzi działalności firmy Silver Service jest mycie okien i witryn okiennych na wysokościach. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm działających na terenie województwa małopolskiego oraz na terenie Górnego Śląska, w tym także do galerii handlowych czy osiedli mieszkaniowych.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Wszystkie zamówienia realizujemy w sposób maksymalnie staranny, co w branży związanej z utrzymaniem budynków jest szczególnie ważne. Pełne zadowolenie Klientów to dla naszej firmy absolutny priorytet! Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług mycia okien.

Profesjonalne mysie okien bez smug

Oferujemy usługę profesjonalnego mycia okien bez smug zakłócających widoczność. Profesjonalnie i szybko oczyścimy wszystkie powierzchnie okienne w Państwa domu czy firmie. Pracujemy w sposób całkowicie bezpieczny dla powierzchni szklanych – stosowane przez nas metody wykluczają uszkodzenie czy zarysowania struktury szkła lub uszczelek okien.

Skuteczne środki czyszczące ramy i szyby nie będą wystarczająco skuteczne, jeżeli do mycia użyjemy brudnych narzędzi. W kontakcie z wodą będą się rozmazywać, czego efektem będą nieestetyczne smugi i wciąż istniejące, tym razem jednak rozmazane, zabrudzenia. Do każdego kolejnego mycia szyb używamy czystych ściereczek. To ogranicza ryzyko występowania smug.

Mycie powierzchni szklanych takich, jak okna czy fasady, należy zacząć od wyczyszczenia elementów bezpośrednio połączonych z szybą, czyli ram lub elementów konstrukcyjnych. W tym wypadku kolejność mycia ma bardzo duże znaczenie. Ze względu na to, że do wyczyszczenia tych elementów często będziemy potrzebować innych środków i narzędzi, niż tych dedykowanych do szyb.

Żeby doprowadzić do uzyskania pożądanego wyglądu szyb i powierzchni szklanych ,w tym szyb okiennych, zabrudzenia takie jak: tłuste zanieczyszczenia ze spalin, osady mineralne będące efektem działania opadów atmosferycznych oraz inne zabrudzenia należy dobrać środki czyszczące, w taki sposób, żeby usunąć zabrudzenia nie uszkadzając przy tym czyszczonej powierzchni oraz wspomnianych elementów konstrukcyjnych.

W budownictwie stosuje się szereg materiałów mogących służyć do konstrukcji elementów typu: ramy okienne czy elementy konstrukcyjne na biurowcu, które różnią się odpornością na działanie środków chemicznych oraz są mniej lub bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne.

Nasze wieloletnie doświadczenia, wiedza i umiejętności pozwolą nam sprawnie i bez szkody dla konstrukcji i powierzchni czyszczonych uzyskiwać najlepsze z możliwych efekty. Zawsze mamy na względzie dobro klienta, toteż doradzamy jak zminimalizować koszty oraz częstotliwość mycia powierzchni. Częstotliwość mycia zależy od wielu czynników. Jednym z nich są czynniki zewnętrzne, stopień zanieczyszczenia atmosferycznego, częstotliwość i ilość opadów, sąsiedztwo obiektów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych, dróg i autostrad.

Zatem, powierzchnie szklane myjemy tak często, jak tego wymaga sytuacja. Stare, zaniedbane powierzchnie szklane także można domyć, jednak rachunek ekonomiczny przekonuje o przestrzeganiu należytej częstotliwości mycia ,bo to zapobiegnie generowaniu wydatków na zakup dodatkowych środków chemicznych oraz skraca znacząco czas wykonywania usług.

Wykorzystując nowoczesne narzędzia stworzone do prac wysokościowych, zapewniamy 100 % satysfakcji dla zamawiającego usługę.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.