Jedną z gałęzi działalności firmy Silver Service jest mycie okien i witryn okiennych na wysokościach. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm działających na terenie województwa małopolskiego oraz na terenie Górnego Śląska, w tym także do galerii handlowych czy osiedli mieszkaniowych.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi? Wszystkie zamówienia realizujemy w sposób maksymalnie staranny, co w branży związanej z utrzymaniem budynków jest szczególnie ważne. Pełne zadowolenie Klientów to dla naszej firmy absolutny priorytet! Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług mycia okien.

Profesjonalne mysie okien bez smug

Oferujemy usługę profesjonalnego mycia okien bez smug zakłócających widoczność. Profesjonalnie i szybko oczyścimy wszystkie powierzchnie okienne w Państwa domu czy firmie. Pracujemy w sposób całkowicie bezpieczny dla powierzchni szklanych – stosowane przez nas metody wykluczają uszkodzenie czy zarysowania struktury szkła lub uszczelek okien.

Wykorzystując nowoczesne narzędzia stworzone do prac wysokościowych, zapewniamy 100 % satysfakcji dla zamawiającego usługę.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.