Utrzymanie ogrodu w perfekcyjnym stanie nie jest łatwe i wymaga ogromnego nakładu sił oraz czasu. Nie każdy ma ostatecznie czas i chęć tym się zajmować. Jedną z gałęzi działalności firmy Silver Service są właśnie usługi ogrodnicze, które realizujemy w maksymalnie profesjonalny i wyjątkowo staranny sposób.

Zapraszamy do sprawdzenia naszego cennika usług ogrodniczych – gwarantujemy, że będą Państwo przyjemnie zaskoczeni niskim poziomem cen! Koszt usługi zależy od rodzaju wykonywanych czynności oraz powierzchni ogrodu, na której usługa jest realizowana. Warto pamiętać, że ceny ustalane są indywidualnie, a stałym Klientom oferujemy rabaty.

Koszenie trawników i grabienie liści

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która profesjonalnie wykona koszenie trawnika w Państwa ogrodzie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie pielęgnacji ogrodów, a dodatkowo zadbamy o wywóz trawy z ogrodu.Polecamy także usługi grabienia liści – ich usunięcie sprawi, że ogród nabierze nowego blasku!

Poniżej prezentujemy Państwu orientacyjny cennik, oraz informujemy że każda usługa wyceniana jest indywidualnie w ramach ustalonego zakresu.

Koszenie trawy od 0,20 – 0.60 zł / m²
Grabienie trawy, liści od 0,20 – 0,90zł / m²

Pragniemy poinformować, że w ramach pielęgnacji terenów zielonych świadczymy również stałe i jednorazowe usługi opieki nad ogrodem. W celu zapoznania się z Naszą pełną ofertą prosimy o kontakt drogą mailową, lub telefoniczną.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.