Artykuł 61 pkt 2 ustawy o Prawie Budowlanym nakłada na zarządców budynków obowiązek odśnieżenia dachów w sytuacji wystąpienia intensywnych opadów śniegu. Warto zainwestować w usługi firmy odśnieżającej dachy, ponieważ koszt odśnieżania dachu jest na tyle niski, że nie warto ryzykować własnym bezpieczeństwem czy narażać się na mandat.

Górzyste regiony położone na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego często nawiedzane są przez obfite opady śniegu, który wymaga natychmiastowego usunięcia. Nie warto na tym oszczędzać i lepiej zawczasu zainwestować w usługę oczyszczania dachów ze śniegu – istnieje bowiem ryzyko, że przeciążony śniegiem dach znacznie się osłabi. A cena odśnieżania jest niższa niż cena remontu dachu!

Profesjonalne odśnieżanie posesji

SIlver Service to profesjonalna firma odśnieżająca dachy i posesje. Skorzystanie z tego rodzaju usług daje nie tylko komfort użytkowania posesji nawet podczas srogiej zimy, lecz stanowi także gwarancję bezpieczeństwa dla osób przebywających w danym budynku lub jego okolicy. Usługi odśnieżania realizujemy szybko i profesjonalnie!

Zapraszamy do współpracy jednorazowej jak i stałej, dla której oferujemy rabaty cenowe.

Jesteś zainteresowany tą usługą i chcesz złożyć zamówienie lub zadać nam pytanie?

Wypełnij formularz, na pewno się z Tobą skontaktujemy.